انواع یخچال و فریزر فروشگاهی و کاربرد آن

folder_openمطالب مرتبط با صنایع
commentبدون دیدگاه

در ساخت یخچال و انواع فریزر، مدلها و تنوع بسیاری وجود دارد زیرا طرحهای زیبا و روند رو به رشد تکنولوژی باعث شده محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و همچنین زیبا حاصل گردد که چشمان هر انسان زیباپسند را خیره می کند. این تنوع در ابعاد، شکل و نوع کارکرد این سیستمها باعث شده تا انتخاب محصول مورد نظر مشگل شود و در این میان انتخاب نابجا و نامناسب باعث اتلاف هزینه و زمان و طبعا نرسیدن به هدف و نیاز فرد می گردد.

در این مطلب مرتبط با یخچال و فریزر فروشگاهی قصد داریم  تا انواع یخچال و فریزر فروشگاهی و نحوه ساخت آنها را بیان کرده تا در موقع انتخاب با نگاه روشنتری دست به خرید بزنید.

در کشور ما ساخت انواع یخچال و فریزر فروشگاهی به دو صورت انجام می گردد .

  *) ساخت بصورت سنتی

**) ساخت بصورت تکنولوژی جدید

ساخت سنتی: در این نوع ساخت فرم محصول را به دو صورت با استراکچر و بدون استراکچر میسازند.

ساخت با استراکچر: در روش “ساخت با استراکچر” سازنده ابتدا بدنه وشاسی کار را با استفاده از انواع پروفیل میسازد سپس بدنه از جنس ورق گالوانیزه به آن متصل می شود و مابین آن را با پلاستوفوم و چوب، عایق و پر می کند تا از هدر رفتن سرما جلو گیری نماید. همچنین نمای داخلی یخچال را با ورق گالوانیزه رنگی یا استیل می پوشاند.

محل قرار گرفتن اواپراتور در این نوع یخچال و فریزرها وابسته به نوع آن در کف یخچال یا در بدنه یا در زیر سقف قرار می گیرد. وجود شاسی و استراکجر پروفیلی باعث استقامت بیشتر محصول شده و این نوع ساخت “با استراکچر” بهترین نوع ساخت در مدل سنتی میباشد.

همچنین بخوانید:  لایت باکس آلومینیومی چیست؟

ساخت بدون استراکچر:در این روش ساخت سازنده بدنه و ورق  را فرم داده و با فوم و چوب آن را عایق می کند و سایر موارد ساخت مانند توضیحات بالا می باشد.قیمت این نوع در قیاس با سیستم با استراکچر پایینتر میباشد

موکدا توصیه میشود اگر قصد خرید از سیستمهای سنتی دارید از نوع با استراکچر آن را انتخاب نمایید.

 

 

 

مطالب مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

09127106787

× ارتباط از طریق واتس آپ