تثبیت قیمت آلومینیوم

folder_openAlupgroup-blog
commentبدون دیدگاه

به گزارش ماین نیوز، قیمت آلومینیوم به دلیل ریزش پریمیومهایی که برای تحویل پرداخت می شود کاهش پیدا کرد زیرا عرضه بیشتری از طریق بازار فلزات لندن صورت گرفته و چین هم صادرات محصولات آلومینیومی را افزایش داده است.

ولادیسلاو سولوویف، مدیرعامل روسال در بیانیه ای اظهار کرد عوامل بنیادین بازار آلومینیوم در بلندمدت قوی مانده اند از این رو انتظار داریم وضعیت بازار تثبیت شود و رشد مصرف پایدار باشد.

این شرکت پیش بینی خود از کمبود 1.5 میلیون تنی بازار در خارج از چین در سال 2015 را بازبینی کرد اما اعلام نمود قیمت پایینتر آلومینیوم ممکن است منجر به کاهش تولید در چین شود.

عایدی سه ماهه مارس روسال با احتساب مالیات، بهره، کاهش ارزش ارز و استهلاک به 721 میلیون دلار در مقایسه با 173 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت و بالاتر از رقم 712 میلیون دلار پیش بینش شده از سوی تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود.

این رشد با کاهش 18 درصدی هزینه های تولید آلومینیوم به کمک نزول ارزش روبل در برابر دلار آمریکا حاصل شد و همچنین این شرکت از قیمتهای بالاتر آلومینیوم در مقایسه با سال گذشته سود برد.

کاهش قیمت آلومینیوم در سال جاری باعث شد روسال در آوریل احتمال متوقف کردن 200 هزار تن ظرفیت تولید را مطرح کند که به 800 هزار تن ظرفیت تولید حذف شده در دو سال گذشته اضافه می شود.

http://www.minews.ir

همچنین بخوانید:  تبدیل واحدها

مطالب مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

09127106787

× ارتباط از طریق واتس آپ