شش برتری در و پنجره آلومینیومی

folder_openدانش فنی
commentبدون دیدگاه

 


-1 
عملکرد حرارتی: در حال حاضر پنجره های آلومینیومی به صورت یک عایق حرارتی و صوتی عالی عمل می کنند و یکی از بهترین انتخاب ها در این زمینه هستند. و حتی در این زمنیه از پی وی سی و چوب هم پیشی می گیرند. این نوع قاب ها مصرف انرژی را تا 60 درصد کاهش می دهند.

 

-2 دوام و استحکام: به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و شرایط آب و هوایی، هزینه نگهداری آنها تقریبا صفر است و در طول زمان دچار خم شدگی و باد کرده گی نمی شوند.

 

-3 به صرفه بودن: در مقایسه با دیگر فریم ها برای در و پنجره، به میزان قابل توجهی ارزان تر است. آلومینیوم 3 برابر محکم تر از پی وی سی و 4.3 برابر محکم تر از چوب است. بنابراین یک گزینه قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای قاب پنجره هاست.

 

-4 انعطاف پذیری در طراحی: با توجه به خاصیت انعطاف پذیری و ضربه پذیری فلزات،‌ این نوع قاب در زمینه شکل دهی و طراحی بسیار مناسب است.

 

-5 پس ازنصب: بعد از کار گذاشتن این نوع در و پنجره ها، باز هم مزایای آن ادامه میابد. این نوع قاب ها در رنگ های متنوعی عرضه می شوند که با هر دکوراسیونی هماهنگ است. همچنین از آنجایی که با پوشش پودری عرضه می شوند نیازی به رنگ زنی دوباره ندارند.

 

-6 قابل بازیافت بودن: از آنجایی که آلومینیوم سازگار با محیط زیست است، نسبت به انواع دیگر قاب قابلیت بازیافت بالاتری دارد. همچنین برای بازیافت آن تنها به پنج درصد به انرژی تولید اولیه نیاز است.

همچنین بخوانید:  آندایزینگ

 

مطالب مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

09127106787

× ارتباط از طریق واتس آپ