قالب آلومینیوم

folder_openدانش فنی
commentبدون دیدگاه
قالب آلومینیوم

قالب آلومینیوم :

یکی از مهمترین بخش های یک واحد تولیدی مرتبط با پروفیل آلومینیوم، واحد ساخت قالب آلومینیوم اکستروژن می باشد. در تولید پروفیل آلومینیوم که از انواع مختلفی تشکیل شده است بدون توجه به ویژگی های مهم در ساخت قالب آلومینیوم، رسیدن به پروفیل مطلوب و مطابق با استاندارد و تلرانس ها، کاری غیر ممکن است. دفتر مهندسی آلوپای با بیش از پانزده  سال سابقه در زمینه ساخت قالب آلومینیوم ، به دفعات با مشتریانی روبرو شده است که از عدم کیفیت ساخت قالب توسط سایر شرکت ها گله مند هستند. این عدم کیفیت شامل منطبق نبودن ابعاد و اندازه ها و همچنین نداشتن کیفیت سطح پروفیل تولید شده است.

شاید در نگاه بسیاری از سازندگان قالب، ساخت قالب آلومینیوم و اکستروژن کار آسانی باشد ولیکن عدم شناخت رفتار فولاد در ساخت قالب اکستروژن و همچنین عدم شناخت دستگاه پرس اکستروژن به منظور تولید پروفیل آلومینیوم منجر به نرسیدن به محصول با کیفیت می شود.

سبک نوین ساخت قالب :

امروزه با به روز شدن سبک های قالب سازی و همچنین به کار گیری روش شبیه سازی، بسیاری از اشتباهات ممکن در ساخت قالب را از بین برده و در 100% موارد پروفیل تولیدی مطابق با نقشه درخواستی مشتری می باشد و همین مهم این امکان را برای دفتر مهندسی آلوپای به وجود آورده تا بتواند تولید قالب های ساخت خود را گارانتی نماید. در کمتر شرکت تولیدی در داخل کشور می توانید این اطمینان از کیفیت و خدمات را شاهد باشید و این به دلیل تجربه واحد های تولیدی دفتر مهندسی آلوپای می باشد.

همچنین بخوانید:  تولید شمش آلومینیوم با کیفیت

جهت ارتباط با واحد فنی، نقشه یا عکس مقطع مورد نیاز خود را تلگرامتلگرام دفتر مهندسی آلوپایفرمایید.

مطالب مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

09127106787

× ارتباط از طریق واتس آپ