پروفیل شیاردار مهندسی چیست؟

folder_openپروفیل های موجود
commentبدون دیدگاه

قصد داریم در ادامه مقالات دانش فنی آلومینیوم به بررسی پروفیل شیاردار مهندسی یا بررسی پروفیل شیاردار صنعتی بپردازیم. یکی از کاربردی ترین پروفیل های آلومینیومی که با اتصالات پروفیل آلومینیومی میتواند تمام نیازهای صنعتداران را مترفع سازد.

پروفیل شیاردار در بخش های گوناگونی مورد استفاده قرار میگیرد زیرا پروفیل شیادار در ابعاد و سطح مقاطع مختلفی تولید و روانه بازار میگردد. از همین رو میتوان گفت پروفیل شیاردار مهندسی کامل ترین مقطع آلومینیومی است که میتوانید در بخش های گوناگونی از آن بهرهمند شوید.

در این مقاله قصد داریم به تمام بخش های پروفیل شیاردار صنعتی رجوع نماییم. بخش هایی نظیر مرکز فروش پروفیل شیاردار مهندسی ، قیمت پروفیل شیادار و اتصالات پروفیل آلومینیومی که در ادامه میتوانید همراه دیجی آلوم باشید تا به صورت کامل با این پروفیل مهندسی آشنا شوید.

 

بررسی پروفیل شیاردار مهندسی (صنعتی)

پروفیل آلومینیومی شیاردار مهندسی که بعضی از افراد به آن پروفیل شیاردار صنعتی هم میگویند در بخش صنعت بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. پروفیل شیاردار یکی از انواع پروفیل آلومینیوم در بازار است که برای ساخت سازه ها و کاور دستگاه های صنعتی و اداری مورد استفاده قرار میگیرد. این پروفیل مصرفش فقط در ایران نبوده و در اقصی نقاط دنیا تولید و مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از ویژگی های بارز این پروفیل تولید و ساخت قابل های متنوع می باشد که این پروفیل را از سایرین متمایز نموده است.

البته باید در نظر داشته باشید پروفیل شیاردار مهندسی به تنهایی مورد استفاده قرار نگرفته و با یراق آلات شیاردار مهندسی این پروفیل از به مراتب کاربردی تر می نماید. در هنگام ساخت پروفیل حفره مرکزی پروفیل و فاصله دهانه ی شایر (موسوم به Slot) از استانداردهایی پیروی می کند که همواره مورد توجه قرار گرفته است ، زیرا هنگامی که بخواهید از یراق آلات یا همان اتصالات پروفیل آلومینیومی استفاده کنید بسیار حائز اهمیت است. در ادامه به بخش های مختلف پروفیل شیاردار مهندسی خواهیم پرداخت که پیشنهاد میکنیم آن را از دست ندهید.

همچنین بخوانید:  پروفیل پرده عمودی(لوردراپه)

 

پروفیل شیاردار مهندسی

پروفیل آلومینیومی شیاردار در دو دسته کلی جای میگیرد. دسته اول پروفیل شیاردار سبک و دسته دوم پروفیل شیاردار سنگین است. به طور کل منظور از پروفیل سنگین و سبک در میزان وزنی است که این پروفیل دارد. البته باید در نظر داشته باشید که بسیار مهم است که شما برای چه مصرفی و چه اهدافی قصد دارید از این پروفیل استفاده نمایید. 

زیرا اگر در انتخاب خود اشتباه داشته باشید محتمل هزینه های اضافی خواهید شد زیرا بعد از اکستروژن آلومینیوم دیگر راه برگشتی وجود ندارد. پس به شما پیشنهاد میکنیم قبل از اینکه اقدام به خرید و یا تولید قالب پروفیل شیاردار مهندسی نمایید حتما با بخش پشتیبانی فنی و مهندسی دیجی آلوم به صورت رایگان نیاز خود را مطرح نموده و باتوجه به حوزه کاری خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

اتصالات پروفیل آلومینیومی شیاردار

همانطور که در بالا اشاره شده پروفیل شیادار مهندسی یکی از کامل ترین مقاطع آلومینومی است. که میتوانید در ابعاد و سطوح مختلف این مقطع را تولید نمایید. اما کار به همینجا ختم نمی شود و میتوانید با  اتصالات که به آن یراق آلات نیز گفته می شود میتوانید تمام طراح هایی که در ذهن دارید را تولید و مورد استفاده قرار دهید.

اما اتصالات پروفیل آلومینیومی شیادار به چندین بخش مختلف تقسیم بندی می شود که میتوان به مهم ترین آن نیز اشاره نمود. این یراق آلات شامل لچکی ، نبشی ساده ، مهره T که اصطلاحاً به آن مهره چکشی نیز گفته می شود ، پیچ T ، پیچ ساده ، واشر و مهره واشر دار اشاره نمود.

همچنین بخوانید:  پروفیل آلومینیومی آسانسور(سیل آلومینیومی)

 

انواع پروفیل شیاردار مهندسی

همانطور که در اول مقاله به آن اشاره این پروفیل آلومینیوم در چندین مقطع و سطح تولید و قابل استفاده است. یکی از ویژگی های بارز این پروفیل را میتوان استفاده در ساخت اسکلت پرینتر های 3 بعدی بیان نمود. بن عنوان مثال میتوانید از پروفیل شیاردار مهندسی ۲۰-۲۰ و پروفیل شیاردار مهندسی 3۰-3۰ نیز بهرهمند شوید.

البته تنها کاربرد این پروفیل فقط استفاده در ساخت اسکلت پرینتر 3D نبوده و میتوانید در خیلی از مصارف از این پروفیل بهرهمند گردید. اگر در خصوص استفاده و کاربرد های پروفیل شیاردار مهندسی سوالی داشتید میتوانید از بخش پشتیبانی فنی سوال خود را مطرح نموده و بهترین پاسخ را دریافت نمایید.

 

قیمت پروفیل شیاردار

دیجی آلوم مرکز فروش پروفیل آلومینیوم شیاردار در تهران می باشد. در صورتی که خرید پروفیل شیاردار را دارید میتوانید از ظرفیت بالا دیجی آلوم بهرهمند شوید. مرکز فنی مهندسی دیجی آلوم دارا ظرفیت فروش پروفیل شیاردار مهندسی ، تولید و ارسال انواع مقاطع پروفیل شیاردار مهندسی است. هم اکنون میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه ما در تماس باشید.

تلفن تماس با مجموعه آلوپای

۲۲۸۴۱۳۹۸ – ۰۲۱

مطالب مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

09127106787

× ارتباط از طریق واتس آپ