پروفیل نرده شیشه ایی _ آلومینیومی

folder_openمحصولات
commentبدون دیدگاه

 نرده شیشه ای-آلومینیومی

 نرده های شيشه ای در دو حالت کامل شیشه و ترکیبی ارائه میگردد :

ـ نرده کامل شیشه همراه با 2 شیشه 8 میل سکوریت و لمینت شده از مقاومت استاندارد بالایی برخوردارد. این مدل نرده ها برای مجتمع های تجاری ، هتل ها و تراس هایی با وسعت زیاد استفاده می شود.
ـ نرده هایی که ترکیبی هستند با شیشه 10 میل سکوریت می شود. قیمت این  نرده ها نسبت به نرد های کامل شیشه یک سوم می باشد. .که برای نمای ساختمان ، تراس و حاشيه استخراستفاده می گردد.

 انواع نرده های شیشه ای :

·        نرده شیشه ای متصل به سطح کف

·        نرده شیشه ای متصل به داخل کف

·        نرده شیشه ای با اتصالات نقطه ای  

و …

نماهای شیشه ای مختلف :                                                                                                  خرید آنلاین پروفیل آلومینیوم

سیستم های اسپایدر کابل های کششی ، فین گلس ، کلمپ و …            

 نرده های شیشه ای بر روی کار:

این نوع نرده های شیشه ای برای حفاظت از ساختمانی که دارای شیشه های دولایه لمینیت و سکوریت هستند استفاده می شود. به طوری که استاندارد بوده وبه منظورامنیت ساختمان های تجاری و مسکونی استفاده می شود.

در این مدل نرده ها پروفیل های خاص آلومینیومی با آلیاژو مقاومت بالا تهیه شده و بر روی تراز کف متصل می شود. کاورهای پروفیل آلومینیومی متنوع در رنگ ها و طرح های متفاوت ایجاد می گردد.

همچنین بخوانید:  میلگرد آلومینیوم

استاندارد امنیتی برای این نوع نرده ها معمولا طبق استاندراد های اروپا که شامل تحمل نیروی ضربه ای جانبی۱۵۰کیلو گرم بر متر مربع برای منازل مسکونی و۳۰۰کیلوگرم بر متر مربع برای مکان های  پر تردد و مجتمع های تجاری می باشد که در طراحی و ساخت این محصول تاییده های لازم انجام شده است. درنمونه ی زیر مشاهده می کنید که مقاطع پروفیل های آلومینیومی مخصوص به نرده های کامل شیشه ای می باشد.

نرده شیشه ای با اتصالات نقطه ای:

این مدل  نرده های شیشه ای به صورتی  طراحی و اجرا می شود که شیشه به تمام سطح بدون نیاز به نصب و بارهای وارده توسط قطعات از جنس استنلس استیل  که دارای ظرافت و زیبایی خاصی برخورداراست می باشد. در این حالت ابعاد و فاصله های قطعات به صورتی محاسبه و نصب می شود که ظرفیب باربری و ایمنی مورد نیاز را تامیین کند. 

نرده آلومینیومی با حفاظ شیشه ای:

 در این مدل نرده ها، از پروفیل 40 میلیمتری آلومینیومی برای پایه ها و از پروفیل 5 میلیمتری برای هندریل یا دستگیره نرده استفاده میشود . بجای لوله 16 میلیمتری برای حفاظ امنیتی از شیشه که بوسیله گیره های مخصوص آلومینیوم بر روی پایه ها نصب شده استفاده می شود . معمولا برای امنیت بالا و جلوگیری از حوادث احتمالی از شیشه های سکوریت و لامینت  استفاده می گردد.

 

 

 نرده شیشه ایی- آلومینیومی- طرح جدید

 

 

نرده شیشه ایی - آلومینیومی Glass Stuck

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

       

همچنین بخوانید:  دستگیره آلومینیومی برگی کمد دیواری

   

  

مطالب مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

09127106787

× ارتباط از طریق واتس آپ